سرهنگ حسن حبیبی فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه شد مطلب ویژه

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با حضور سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز با حضور سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی از مسئولان استان در مسجد جامع آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و خدمات سرهنگ حسن فیضیان تقدیر و سرهنگ حسن حبیبی به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه معرفی شد.

سرهنگ حسن حبیبی پیش‌ازاین قائم‌مقام سپاه قدس ناحیه رشت بود.

سرهنگ حسن فیضیان فرمانده پیشین سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه 25 بهمن‌ماه 96 به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان لنگرود معرفی‌شده بود.

انتهای پیام/ 97/01/24

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظرات (1)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

با ما همیشه بروز باشید
نرم افزار خبر نگار هوشمند مطالب و محتوای سایت شما را در طول بیست و چهارساعت شبانه روز به صورت خودکار به روز نگه میدارد. و از هر سایت و دسته که مایل باشید مطالب را با حذف لینک ، چاپ عکس، درج چکیده و ویرایش مطالب با نام سایت...

با ما همیشه بروز باشید
نرم افزار خبر نگار هوشمند مطالب و محتوای سایت شما را در طول بیست و چهارساعت شبانه روز به صورت خودکار به روز نگه میدارد. و از هر سایت و دسته که مایل باشید مطالب را با حذف لینک ، چاپ عکس، درج چکیده و ویرایش مطالب با نام سایت خودتا در دسته های دلخواه سایت شما انتشار میدهد.
شرکت کیامهد پردازش خزر عضو پارک علم و فناوری گیلان
برای ثبت نام و دریافت خدمات به سایت http://www.40site.com مراجعه فرمایید.

ادامه

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید