آئین تکریم و معارفه امام‌جمعه بندر کیاشهر با حضور مسئولان و مردم ولایت مدار در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

ادامه مطلب...

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان آستانه‌اشرفیه: دولت نباید به مردم سخن ناصالح بگوید و مردم هم باید ارتباط صادقانه را با دولتمردان برقرار کنند.

ادامه مطلب...

محمدحسین قربانی: چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده میزبان رئیس‌جمهور هستیم و انتظار دارم با همه گرایش‌ها و مشکلات در دیدار مردمی حضور داشته باشید.

ادامه مطلب...

مراسم معارفه رئیس جدید اداره شیلات شهرستان آستانه‌اشرفیه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب...

امام‌جمعه بندر کیاشهر در دومین نشست شورای فرهنگ عمومی این شهر گفت: اگر تغییری در چند روز آینده رخ ندهد جمعه پیش رو به‌عنوان امام‌جمعه شهرستان سیاهکل نماز جمعه این شهر را اقامه می‌کنم.

ادامه مطلب...

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: دشمن با ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای سعی دارد بازار را از کالاهای موردنیاز مردم خالی جلوه دهد.

ادامه مطلب...

هم‌زمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدا از همسر شهید احمدعلی کاظم خواه و آزادگان شاغل و بازنشسته اداره شیلات بندر کیاشهر تقدیر و تجلیل شد.

ادامه مطلب...

استاندار گیلان در راستای بررسی مشکلات هر شهرستان به صورت میدانی توسط مدیران و خدمت رسانی مضاعف به مردم، بخشنامه سفر هفتگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به شهرستان‌ها را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب...

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه: حضور پرشور همه اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن انسجام ملی را تقویت و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از4